Jak čističky vzduchu pracují

Čističky vzduchu, čistička vzduchu

Mnoho domů je velmi utěsněno, aby se zabránilo úniku tepla v zimě či průniku tepla v létě, aniž by byla zajištěna potřebná ventilace. Bez ventilace dýcháte škodlivé částice, vnitřní znečistěný vzduch způsobuje vážné alergie, astma a jiné problémy.

Přírodní vzduch obsahuje pozitivní a negativní ionty ve vyváženém poměru. Vzduch v místnostech, z různých důvodů, trpí nedostatkem negativních iontů. Nedostatek negativních iontů způsobuje závratě, bolesti hlavy, stresy apod.

Jak čistička vzduchu pracuje?

Čistička vzduchu A 40 je vybavena čtyřmi filtry. HEPA filtr (mimořádně účinný vzduchový filtr) zachycuje alergeny tj. bakterie, prach a pyly ze vzduchu s účinností až 99%. Pyly jsou, jak známo, důležitým stimulátorem pro vznik senné rýmy. Enzymový filtr neutralizuje mikroorganismy, které se vznášejí ve vzduchu, zachycuje je na svém povrchu a zabraňuje tak druhotné kontaminaci. Filtr z aktivního uhlíků zachycuje cigaretový kouř a nepříjemné pachy. Přední síťový filtr zachycuje hrubší částice prachu.

Generátor negativních iontů:

Tento generátor vytváří 30.000 - 50.000 negativních iontů na 1 cm³ vzduchu, který prochází přístrojem. Tím je dosaženo přirozené iontové rovnováhy.

Indikátory kvality vzduchu:

Kvalita vzduchu je měřena během čistění a zobrazena na displeji. Jsou zde 3 samostatné indikátory: pyl, prach a zápach. Větší kontaminace vzduchu se projeví větším zčervenáním indikátoru.

Upozornění na nasycený filtr
Je-li filtr nasycen, rozsvítí se červené světlo. HEPA/enzymový filtr a filtr z aktivního uhlí musí být vyměněn. Tento filtr může být čistěn vysavačem a/nebo vlažnou vodou.

Elektronické ovládání
Přístroj je vybaven dálkovým a dotykovým elektronickým ovládáním.

Nastavení rychlosti ventilátoru
Je možné zvolit čtyři rychlosti chodu ventilátoru: tichý, normální, vyšší a rychlý.

Časovač
Zapnutý přístroj je možné nastavit na 1, 2 nebo 4 hodiny provozu. Příslušné sbětlo svítí. Proběhne-li zvolený čas, přístroj se vypne automaticky.

Design
Exclusivní Zibro Clima design.

Tento přístroj vysoké kvality je vyroben v Japonsku.

Potřebujete více informací o čističkách vzduchu? Kontaktujte nás!

Potřebujete více informací o čističkách vzduchu? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Rychlý kontakt

Procalor s.r.o.
Dřevařská 64
463 11 Liberec 30
Tel. 603 548 042, 721 223 199
Tel./fax: 737 859 715
E-mail:

Aktuality

07.09.2018

Krbová kamna na pelety

Krbová kamna na pelety

AKCE SLEVA 15000,-Kč FIORINA 74 / 90 S-LINE NOVINKA Moderní ekologická kamna na pelety se díky vysoké účinnosti 92.7% řadí mezi nejúčinnější kamna na trhu v ČR

07.09.2018

Nové čističky vzduchu

Nové čističky vzduchu

Dýchejte čistý vzduch, pořiďte si novou čističku vzduchu Zibro / Qlima.

Archiv novinek