Kamna na olej

Kamna na olej pracují na principu spalování tekutého paliva, které se vyrábí na bázi čistého petroleje. Jde tedy o speciální minerální olej. Kamna na olej v sobě kombinují výhody konvenčního a radiačního vytápění, mají unikátní systém spalování a téměř 100% účinnost. Kamna vytvářejí velmi rychle teplo a ušetříte s nimi až tisíce korun ročně za vytápění. Vynikají ale i dalšími výhodami. Přesvědčte se sami na následujících řádcích!

Informujte se o výhodách kamen na olej nebo si přečtěte 10 důvodu proč si pořídit kamna Zibro. Kromě toho si můžete prohlédnout video, na kterém původní majitel společnosti Jaroslav Procházka hovoří o přednostech japonských, přenosných kamen.

Výhody japonských, přenosných kamen na olej

  • Kamna jsou zcela nezávislá na přívodu energií.
  • Dokonale spalují a nepotřebují odvod spalin do komína.
  • Mají nízkou hmotnost a můžete je jednoduše přenášet.
  • Vytvářejí velmi rychle tepelnou pohodu kdekoliv potřebujete.
  • Umožňují bezpečný provoz díky palivu s nižším bodem vzplanutí.
  • Kamna na olej se hodí do bytu, na chatu, do dílny, pergoly, skleníku apod.

Kamna na olej byla testována v renomovaných zkušebnách EU a splňují veškeré náležitosti. Kamna z naší nabídky jsou vybavena elektrickým zapalovánímukazatelem hladiny paliva oddělitelnou provozní nádrží. Nádrž na tekuté palivo vystačí na celý den plného provozu. Tekuté palivo, které spalují, si můžete zakoupit v naší prodejní síti nebo jej zašleme zásilkovou službou až k vám domů.

Vyberte si kamna na olej podle výkonu a typu hořáku

Kamna Zibro Moonlighter

Kamna Zibro MoonlighterKamna Zibro Moonlighter jsou vybavena hořákem "White Flame", který vydává příjemné světlo podobné měsíčnímu svitu. Tato kamna na minerální olej mohou být díky své konstrukci používána i ve venkovních prostorách jako jsou terasy či pergoly. Kamna Zibro Moonlighter jsou nezávislá na přívodu energie a díky systému dokonalého spalování nepotřebují ani komín.


Kamna Weber R 25x C

Kamna Weber R 25x CKamna na olej Weber R25x C jsou vybavena hořákem "One Royal Flame", který produkuje velice příjemné teplo. Kamna Weber jsou úsporná a nezávislá na přívodu energie. Jejich hmotnost je pouze 7,5 kg a nádrž na palivo má objem 4 litry.


Kamna OMNI 105

Kamna OMNI 105Kamna OMNI 105 jsou vhodná pro vytápění velkých místností. Vybavena jsou hořákem "White Flame", který šíří teplo konvekcí. Hmotnost kamen je 11,6 kg a objem palivové nádrže 7,5 litrů. Pokud se rozhodnete pro kamna na olej OMNI 105, budete velmi překvapeni, jak klesnou vaše výdaje za vytápění.


Kamna SRE 10x

Kamna SRE 10xKamna SRE 10x jsou vybavena hořákem "Laser", nezávislé na přívodu energie a mají zanedbatelnou spotřebu. Po dosažení vámi zvolené teploty kamna automaticky vybírají optimální úroveň spalování a ekonomickým způsobem teplotu udržují. Kamna váží 9,5 kg a mají objem nádrže 4 litry.

Podívejte se, jak popisuje Jaroslav Procházka kamna na olej

Tisknout


Rychlý kontakt

Procalor s.r.o.
Dřevařská 64
463 11 Liberec 30
Tel. 603 548 042, 721 223 199
Tel./fax: 737 859 715
E-mail:

Aktuality

07.09.2018

Krbová kamna na pelety

Krbová kamna na pelety

AKCE SLEVA 15000,-Kč FIORINA 74 / 90 S-LINE NOVINKA Moderní ekologická kamna na pelety se díky vysoké účinnosti 92.7% řadí mezi nejúčinnější kamna na trhu v ČR

07.09.2018

Nové čističky vzduchu

Nové čističky vzduchu

Dýchejte čistý vzduch, pořiďte si novou čističku vzduchu Zibro / Qlima.

Archiv novinek