Mobilní klimatizace do bytu

S přicházejícím letním obdobím se blíží i dny, kdy teplota vystoupá nad 25 až 30 °C, což může být pro vás nepříjemné. Nemáte-li nainstalovanou pevnou klimatizaci, nabízíme vám vhodné řešení v podobě mobilní klimatizace, kterou lze zprovoznit v případě potřeby a posléze ji můžete zase jednoduše uklidit.

Mobilní klimatizaci ZIBRO PH 233 lze navíc použít jako přenosná kamna, je opatřena programem vytápění na principu tepelného čerpadla. Tato klimatizace tedy nalezne uplatnění nejen v létě ale i v zimně. Dokonce vytváří teplo mnohem efektivněji než normální elektrická kamna.

Jaké mobilní klimatizace nabízíme?

  • Klimatizace ZIBRO PH 233, která má navíc program vytápění na principu tepelného čerpadla, čímž vytváří teplo mnohem efektivněji než normální elektrická kamna.
  • Klimatizace ZIBRO P 24, které jsou vybaveny regulátorem ventilátoru, časovačem, termostatem a aktivním uhlíkovým filtrem, který odstraňuje prachové částice a nepříjemné pachy.

Co znamená "Downocool effekt"?

Mobilní klimatizace do bytu jsou vybaveny zařízením, které zabraňuje hromadění kondenzátu v přístroji, což má za následek nejen zvýšení komfortu, ale i zvýšení účinnosti a tím i ekonomičtější provoz

Vyberte si z našeho sortimentu vhodnou mobilní klimatizaci do bytu, se kterou nebudou horké letní teploty žádný problém.

Chcete si pořídit mobilní klimatizaci do bytu? Napište nám!

Chcete si pořídit mobilní klimatizaci do bytu? Napište nám!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Rychlý kontakt

Procalor s.r.o.
Dřevařská 64
463 11 Liberec 30
Tel. 603 548 042, 721 223 199
Tel./fax: 737 859 715
E-mail:

Aktuality

07.09.2018

Krbová kamna na pelety

Krbová kamna na pelety

AKCE SLEVA 15000,-Kč FIORINA 74 / 90 S-LINE NOVINKA Moderní ekologická kamna na pelety se díky vysoké účinnosti 92.7% řadí mezi nejúčinnější kamna na trhu v ČR

07.09.2018

Nové čističky vzduchu

Nové čističky vzduchu

Dýchejte čistý vzduch, pořiďte si novou čističku vzduchu Zibro / Qlima.

Archiv novinek