Supertok Vel. 4 Aqua

4 AQUA

Filtr Supertok odstraňuje vodní kámen a zabraňuje zarůstání potrubí. Typ Aqua (velikost 4) se hodí pro bazény a rozvody vody ve velkých usedlostech.


  • Skladem
21 175 Kč
Kategorie: Supertok
Hmotnost: 0.2 kg
 

Kvalita Supertoku je především dána dvojnásobným průtokem kapaliny silovým polem vylepšené konstrukce labyrintu větších a účinnějších permanentních magnetů a použitím ušlechtilých materiálů pro pouzdro. Zvětšenými rozměry výrobků je zajištěn průtok kapaliny bez omezení. Magnety jsou ošetřeny schválenou barvou s atestem na pitnou vodu.

Narostlý vodní kámen je odbouráván protékající vodou a jako minerál se v mikroskopické suzpenzi odplavuje. Voda po průtoku Supertokem je schopna rozpouštět staré úsady po dobu 8 - 12 hod., zcela se vytratí účinky až po 24 hodinách, nedojde-li v té době k dalšímu průtoku vody magnetickým polem Supertoku.

Čím je vyšší spotřeba vody, tím jsou lepší účinky magnetického zařízení. U technických zařízení se zlepší nejen průtok, ale i energetická účinnost teplosměnných ploch ÚT, činnost sedel thermoventilů apod. Podstatným zvýšením životnosti instalatérských a topenářských výrobků se ušetří finanční náklady na údržbu a obnovu.

Magnetický přístroj Supertok lze použít pro přívody a rozvody vody ve velkých rodinných usedlostech, pro filtrační jednotky zabudovaných bazénů.


Technické údaje:

DN G 11/2
PN 6
Stavení délka (mm) 208
Největší průměr (mm) 212
Materiál - příruba ocel 11 416.1/barva BISIL
Materiál - pouzdro nerez ocel 1,4301