Vlhké zdivo

Také vás trápí problém, kterým vlhké zdivo bezesporu je? Doporučujeme vám tento problém velmi rychle řešit, protože vlhké zdivo může způsobovat nemalé obtíže. Mezi tyto potíže nepatří pouze rozpraskané omítky a tvorba plísní. Vlhké zdivo zvyšuje relativní vlhkost v místnosti, jejíž dlouhodobé působení na lidský organismus může vést k nepříjemným zdravotním komplikacím.

Neodkládejte řešení na později. Vlhké zdivo je problém, který je potřeba řešit co nejdříve. Aby zdivo mohlo být vysušeno, je zapotřebí, aby místnost byla velmi dobře větraná. K vysoušení zdiva pak na trhu existují různé moderní přístroje. V naší nabídce najdete vysoušeče zdiva, odvlhčovače vzduchu nebo přenosná kamna. Vyberte si některý z našich přístrojů a zbavte se vlhkých zdí.

Přístroje, které vás zbaví vlhkosti

Vysoušeče zdiva jsou ideálním pomocníkem v boji s vlhkými zdmi. Tyto přístroje pohlcují a snižují relativní vlhkost v místnosti, což vede k odvlhčení zdiva i celé místnosti. V místnosti se pak budete cítit mnohem lépe. Vysoušeče zdiva pracují velmi spolehlivě, tišše a efektivně. Můžete je použít jak na stavbách, tak v hotových domech.

Další variantou, jak se zbavit vlhkých zdí jsou odvlhčovače vzduchu. V naší nabídce najdete odvlhčovače vzduchu dvojího typu. Prvním typem je kondenzační odvlhčovač. Kondenzační odvlhčovač pracuje na jednoduchém principu kondenzace vody. Zachytává relativní vlhkost ze vzduchu a ta pak kondenzuje ve formě vody v přístroji.

Druhým typem odvlhčovačů jsou adsorpční odvlhčovače vzduchu. Zde prochází vlhkost přes silikagelový materiál, který se neustále tepelně regeneruje. To znamená, že adsorpční odvlhčovač pracuje bez chladivé náplně a kompresoru. Jeho chod je tak velice tichý. Na druhou stranu jsou adsorpční odvlhčovače velmi efektivní a představují účinnou metodu snížení relativní vlhkosti ve vzduchu.

Zahřejete se a snížíte vlhkost

Pokud se vám tyto přístroje zdají až moc moderní a myslíte si, že je jejich nákup zcela zbytečný, máme pro vás ještě několik dobrých typů, jak se zbavit vlhkého zdiva. Je to vlastně velmi jednoduché. Stačí si do vlhkých místností pořídit kamna, které tuto místnost příjemně vytopí a zárověň sníží její relativní vlhkost. Vybrat si můžete kamna na olej nebo také přímotopy.

Máte problémy s vlhkým zdivem? Kontaktujte nás!

Máte problémy s vlhkým zdivem? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Rychlý kontakt

Procalor s.r.o.
Dřevařská 64
463 11 Liberec 30
Tel. 603 548 042, 721 223 199
Tel./fax: 737 859 715
E-mail:

Aktuality

07.09.2018

Krbová kamna na pelety

Krbová kamna na pelety

AKCE SLEVA 15000,-Kč FIORINA 74 / 90 S-LINE NOVINKA Moderní ekologická kamna na pelety se díky vysoké účinnosti 92.7% řadí mezi nejúčinnější kamna na trhu v ČR

07.09.2018

Nové čističky vzduchu

Nové čističky vzduchu

Dýchejte čistý vzduch, pořiďte si novou čističku vzduchu Zibro / Qlima.

Archiv novinek