Japonská přenosná kamna

Jedinečnost japonských kamen spočívá v dokonalé konstrukci, umožňující poskytovat levné teplo tam, kde je třeba. 

Přenosná kamna jsou nezávislá na přívodu energií jako je elektřina nebo  plyn a nepotřebují ani komín na odvod spalin. Navíc jsou velmi úsporná.

Tyto vskutku chrliče tepla vyrábí japonská společnost TOYOTOMI (externí odkaz) (nové okno), firma s dlouholetou tradicí, která vlastní v tomto oboru více než 600 patentů. Při vývoji těchto kamen našla kompaktní řešení, která mají následující přednosti.

Přenosná kamna - Příjemné a pohodlné teplo po celý rok

Váš dům bývá studený na jaře i na podzim v době, kdy není rentabilní používat centrální vytápění pro jednu nebo dvě místnosti. Při třeskutých mrazech často centrální vytápění nestačí a je nutné přitápět.

Rozhodnete-li se pro naše kamna, budete překvapeni, jak budou klesat Vaše výdaje za vytápění. Budete přenášet kamna z místnosti do místnosti, prostě tam, kde chcete být. Díky jednoduché obsluze a příjemnému sálavému teplu se do těchto kamen zamilujete.

Možnost jednoduchého přemísťování kamen

Výsledkem jedinečné konstrukce je velice nízká hmotnost (8-11 kg dle typu). Nepotřebují žádné připojení na energie a díky systému dokonalého spalování ani komín. Přenosná kamna jsou proto víceúčelově použitelné a to jak v bytě, tak i na chatě či chalupě. Stejně tak je můžete využít v dílně, garáži či skleníku.

Hodí se všude tam, kde se potřebujete rychle, bezpečně a efektivně ohřát. Kamna můžete například ráno využít v kuchyni, odpoledne ve studovně a večer v pokoji k televizi. V pátek je vložíte do kufru svého vozu a topíte celý víkend na chatě.

Vysoká hospodárnost provozu

SchámaTajemstvím úspěchu výrobků TOYOTOMI (externí odkaz) (nové okno) je unikátní, světově patentovaný systém spalování. Výsledkem je téměř 100% účinnost a extrémně nízká spotřeba velice výhřevného paliva vyráběného na bázi čistého petroleje - méně než 0,1 litru na 1 kWh.

Toto tekuté palivo si můžete zakoupit v naší prodejní síti nebo Vám je zašleme zásilkovou službou až do Vašeho domu. Díky kombinaci sálavé a konvekční složky předávaného tepla, vytváří přenosná kamna velmi rychle dokonalou tepelnou pohodu, a to s menším příkonem energie, než jiné přímotopné zdroje. Náklady na provoz jsou proto podstatně nižší než u jiných přímotopů - ve srovnání s elektřinou téměř poloviční.

Kvalita a bezpečnost

Celý nabízený sortiment kamen je vyráběn podle nejpřísnějších mezinárodních norem kvality. Kamna jsou využívána ku všeobecné spokojenosti v milionech domácností po celém světě. Vestavěné bezpečnostní prvky jsou v souladu s přísnými normami CE.

Na všechny výrobky poskytujeme 2 roky záruku.

Promyšlený design kamen

Přenosná kamna jsou vybavena promyšlenými doplňky, jako je elektrické zapalování (na 2 monočlánky), ukazatel hladiny paliva a oddělitelná provozní nádrž (vystačí na celý den plného provozu) pro jednoduché doplňování paliva mimo kamna.

Všechny typy kamen mají vestavěnou pojistku proti nárazu či převrhnutí. V ceně kamen je také ruční čerpadlo na přečerpávání paliva z kanystru do provozní nádrže.

Zakoupíte-li si kamna TOYOTOMI, budete moci sami ocenit, proč právě tato kamna zaručují nejprogresivnější a nejdůmyslnější způsob vytápění.