Klimatizační jednotky a zařízení

Není nic nepříjemnějšího, než když se teploty vyšplhají nad hranici třiceti stupňů a vy se nemáte kam schovat. V bytě máte hotovou saunu, neboť tam většinu dne praží slunce a v práci to není o nic lepší. Přitom by vaše trápení mohlo být klidně ukončeno nainstalováním klimatizace.

Vyplatí se mi klimatizační zařízení?

Klimatizační zařízeníKlimatizace už zdaleka nepatří jen do obchodních domů, ale do každé místnosti, kde potřebujete fungovat po celý rok. Moderní klimatizační zařízení, která se používají do interiéru všech druhů, vám zajistí nejen klimatizování místnosti, ale kompletní systém na úpravu vzduchu. To znamená, že jedna klimatizace dokáže nejen chladit, ale stejně tak i vytápět a odvlhčovat. A tohle všechno už váš byt ocení.

Klimatizační jednotky a jejich funkce

Klimatizační zařízení z jedné klimatizační jednotkyJistě jste už slyšeli, že běžná stacionární klimatizace sestává ze dvou klimatizačních jednotek. V každé klimatizaci by měla být jednotka vnitřní a jednotka vnější, která se instaluje na venkovní část budovy. Obě klimatizační jednotky jsou vzájemně propojeny systémem Spanner Quick Connector, díky němuž už nemusí být pro propojení použito žádných dalších součástek.

Nemáte-li možnost umístit venkovní jednotku zvenčí budovy, máme pro vás alternativu. Klimatizační zařízení, které venkovní jednotku nepotřebujeKlimatizace Appliance AWDH 124 je uzpůsobena tak, že všechny potřebné díly jsou uloženy ve vnitřní jednotce.

Zvolte si ideální klimatizační zařízení pro pohodové prožití horkých letních dnů, které jste nuceni strávit doma či v práci.